Wings 4 Sky Group

Par mums

SIA “Wings 4 Sky Group” ir dibināta 1994. gadā un tās darbības sfēra ir aviācijas rezerves daļu importēšana / eksportēšana. Mūsu partneri atrodas dažādās pasaules malās – Eiropā, Ziemeļamerikā un Āzijā. Kompānija ikgadu paplašinās klientu loks un palielinās eksportēšanas apjoms. 

Sakarā, ar kravas transportēšanas problēmām, tika pieņemts lēmums par aviācijas kompānijas dibināšanu. Pašlaik mēs varam piedāvāt biznesa čārtera pakalpojumus ar trim kompānijas lidmašīnām Beechcraft Premier 1 un Premier 1A, kā arī Beechcraft Hawker 850XP.

Šodien kompānijas lidmašīnu parka sastavā ir sekojošas lidmašīnas:

  • Civilās aviācijas lidmašīna An-74,
  • Civilās aviācijas lidmašīna An-74-200,
  • Trīsvietu vieglmotora lidmašīnas Grumman Tiger AG5B,
  • Trīsvietu vieglmotora lidmašīnas Wilga 35A,
  • Civilās aviācijas lidmašīnas Beechcraft Premier 1 un Premier 1A,
  • Civilās aviācijas lidmašīna Beechcraft Hawker 850XP,
  • 9 reaktīvās lidmašīnas Albatros L-39C. 

Bāzēšanās lidostas - Starptautiskā lidosta "Rīga" un lidosta "Jurmala". Kompānija ir sertificēta ASA (Aviation Suppliers Asociation) locekle un kā sasniegums par kvalitāti, kopš 2007. gada esam saņēmuši ISO 9001:2008 kvalitātes sertifikātu. Rezerves daļu nodrošināšana ir viens no vēl vieniem kompānijas virzieniem. Kompānija nodrošina ar rezerves daļām, komponentiem, iekārtām, organizē remontu vai kapitālo remontu civilās aviācijas lidmašīnām un helikopteriem. 

Kopš 2005. gada tika dibināts meitas uzņēmums SIA “Tukums Airport”. Pašlaik notiek termināla būvniecības darbi un drīzumā lidosta spēs pieņemt pasažieru un kravas lidmašīnas. 

Lidosta „Jurmala”/EVTJ ir bāzēšanās vieta kompānijas struktūrvienībai „Baltic Bees jet team”, kas ir pirmā civilās aviācijas pilotāžas grupa Baltijā. Pilotāžas grupa ir dibināta 2008. gadā un pašlaik kļūst populāra gan Eiropā, gan citās pasaules malās.  

Vēl viena atsevišķa struktūrvienība, kas ir atsevišķa kompānijas nozare ir tehniskā organizācija, kura nodarbojas ar kompānijas lidmašīnu parka uzturēšanu tehniskajā stāvoklī, kā arī piedāvā savus pakalpojumus visiem interesentiem, kuriem ir nepieciešama lidmašīnu tehniskā apkalpošana, kuru veiks mūsu kompānijas inženieri. 

Kompānija sākot ar 2008. gadu ir sākusi veidot lidostā Jurmala aviācijas muzeju, kurā pašlaik jau ir apskatāmas tādas lidmašīnas kā Su-22M4, ISKRA, Mig-21 BIS, Mig-21 UM, Jak – 40, An-2 un helikopters Mi-24. 2012. gada septembrī muzejs tika papildināts ar lidmašīņu IL-18B (Ražošanas gads: 1962). Kompānija tuvākajā laikā plānot papildināt muzeju ar lidmašīnām MiG-15, MiG-15UTI, MiG-19, MiG-23, MiG-25, Tu-134UBL, Tu-95, L-29, Su-22UMZ un helikopteriem Mi-2, Mi-4, Mi-14PS un V-12.